NFZ

Badania Kliniczne

O NAS

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej CARDIAMED Sp. z o.o. powstał w 2002 roku, łącząc w ramach jednej placówki diagnostykę oraz leczenie z zakresu chorób sercowo-naczyniowych, cukrzycy, pulmonologii, onkologii, ortopedii, neurochirurgii i wielu innych.

Stworzyliśmy zespół profesjonalnych i wysoko wyspecjalizowanych lekarzy i pielęgniarek. Staramy się stale poszerzać grono współpracujących z nami specjalistów i wciąż rozbudowywać naszą działalność, tak aby zapewnić wszystkim naszym pacjentom opiekę medyczną na jak najwyższym poziomie.

Nasz ośrodek prowadził, a obecnie jest także w trakcie prowadzenia, wielu badań klinicznych III i IV fazy w zakresie chorób układu krążenia, cukrzycy, reumatologii i pulmonologii i onkologii. W ośrodku działa wysoko wykwalifikowany zespół badawczy z wieloletnim doświadczeniem, składający się z lekarzy specjalistów, pielęgniarek oraz koordynatora. Wszystkie nasze badania kliniczne prowadzone są zgodnie z wytycznymi GCP, czyli Dobrej Praktyki Klinicznej oraz z zachowaniem jak najwyższych standardów jakości i bezpieczeństwa pacjenta.

ZAKRES USŁUG

  • Pełna organizacja i prowadzenie badań klinicznych zgodnie z wymogami i przepisami standardów międzynarodowych i GCP,
  • Współpraca z wysoko wykwalifikowanymi lekarzami, pielęgniarkami oraz pozostałymi członkami zespołu badawczego przeszkolonymi w zakresie Good Clinical Practice i doświadczonymi w prowadzeniu badań klinicznych,
  • Sprawna rekrutacja pacjentów na podstawie kryteriów zawartych w protokole badania,
  • Zapewnienie komfortowych warunków dla pracy monitora badań klinicznych,
  • Korzystanie ze sprzętów posiadających wszystkie wymagane paszporty urządzeń oraz aktualną gwarancję producenta/serwisową

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY! CARDIAMED Badania Kliniczne - oferta(.pdf)


Niniejsza strona internetowa jest narzędziem służącym wyłącznie do informowania o badaniach klinicznych. Przy użyciu tej strony internetowej nie jest prowadzona rekrutacja do badania klinicznego. Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia w sprawie szczegółowych wymagań Dobrej Praktyki Klinicznej wyłącznie lekarz prowadzący badanie - badacz jest uprawniony do włączenia uczestnika do badania klinicznego w czasie przewidzianym na rekrutację w protokole badania klinicznego po wyrażeniu, zarówno w formie ustnej jak i pisemnej, zgody na udział w badaniu klinicznym.